Super User

Super User

Pirmadienis, 27 Balandis 2020 11:00

Privatumo taisyklės

Apie Privatumo taisykles

Mūsų internetinė svetainė „Pelias.lt” įsipareigoja saugoti šio puslapio lankytojų privatumą ir siekti, kad gauti asmeniniai duomenys būtų saugomi. Mūsų svetainės veikla atitinka visus jos veiklai keliamus Europos Sąjungos teisės aktų ir Lietuvos Respublikos įstatymų reikalavimus. Visa informacija apie „Pelias.lt” lankytojus nėra naudojama neteisėtais tikslais. Taip pat lankytojų duomenys nėra perduodami trečiosioms šalims. Visi gauti duomenys apie lankytojus „Pelias.lt” svetainėje bus naudojami privatumo taisyklėse nurodytais tikslais. Toliau pateikiama visa pagrindinė informacija apie mūsų tinklapio privatumo taisykles: duomenų rinkimą ir saugojimą, slapukų naudojimą, saugumą, nuorodas ir kitas taisyklių nuostatas.

Asmens duomenų rinkimas

Kai kurie „Pelias.lt” esantys duomenys renkami tiesiogiai ir netiesiogiai, tačiau jie tvarkomi siekiant tvarkyti svetainės lankytojų statistiką. Visa asmeninė informacija renkama laikantis Lietuvos Respublikos įstatymų, kitų teisės aktų reikalavimų bei šių privatumo taisyklių.

Svetainė „Pelias.lt” gali rinkti ir analizuoti informaciją, susijusią su šios svetainės lankomumu, kai yra fiksuojamas: domenas, paspaudimų skaičius, paskutinių ar kitų puslapių lankomumas bei apsilankymo trukmė. Minėtas duomenų rinkimas naudojamas statistikos rengimui ir kitiems vidiniams tikslams, o tai neidentifikuoja asmens tapatybės.

Tuo atveju, kai „Pelias.lt” svetainėje užpildote kontaktinę formą ir atsiunčiate el. laišką, tada Jūsų siųsta informacija saugoma tiek, kiek reikia išsamiai atsakyti į Jūsų užklausą atsižvelgiant į laiško turinį. „Pelias.lt” lankytojų duomenų neskelbia ir jų neatskleidžia kitoms trečiosioms šalims, nei leidžiama pagal įstatymus.

Slapukai

Šioje svetainėje, el. pašto pranešimuose, reklamose ir interaktyviosiose taikomosiose programose gali būti naudojami „slapukai“ mūsų paslaugoms optimizuoti.

„Slapukas” - tai nedidelis tekstinės informacijos failas, turintis informacijos, kurią mūsų žiniatinklio serveris gali gauti iš Jūsų žiniatinklio serverio, tai yra kai į mūsų tinklalapio serveris siunčia į Jūsų kompiuterio standžiajame diske esantį naršyklės slapukų failą. Todėl „Pelias.lt” gali atpažinti naudotojo prietaisą, kai svetainės serveris susijungia su naršykle. Pagrindinė slapuko paskirtis – pateikti naudotojui individualiai pritaikytus puslapius, kurių pagalba galima geriau reaguoti į individualius naudotojo poreikius.

Mūsų svetainė - „Pelias.lt” renka ir naudoja informaciją susijusią su šios svetainės lankomumu, kuri gali būti kaupiama slapukų pagalba. Slapukai gali būti saugomi Jūsų kompiuteryje taip, kad pakartotinai apsilankius „Pelias.lt” svetainėje juos būtų galima nuskaityti. Slapukų tvarkymo konfigūravimas priklauso nuo Jūsų žiniatinklio naršyklės.

Apsauga

Siekdami apriboti netinkamą asmeninės informacijos naudojimą bei neleistiną prieigą prie asmeninės informacijos, įgyvendiname tinkamas apsaugos priemones. Nors „Pelias.lt” svetainėje yra tvarkoma duomenų statistika, kaupiami el. pašto adresai (kai su mumis susisiekiate), tačiau Jūsų duomenys nėra perduodami trečiosioms šalims.

Nuorodos

Svetainėje „Pelias.lt” yra nuorodų į kitas internetines svetaines, tačiau mes neatsakome už kitų svetainių privatumo taisykles. Todėl rekomenduojama susipažinti su kiekvieno internetinio tinklapio privatumo taisyklėmis individualiai. Šiame puslapyje aprašytos privatumo taisyklės yra taikomos tik „Pelias.lt” interneto svetainei.

Šios taisyklės negalioja trečiųjų šalių svetainėms, kuriose pateikiamos „Pelias.lt” svetainės nuorodos. Mes negalime užtikrinti, kad trečiosios šalys Jūsų asmeninius duomenis renka ir tvarko saugiai.

Baigiamosios privatumo taisyklių nuostatos

Svetainė „Pelias.lt” pasilieka teisę bet kada ir be įspėjimo vienašališkai pakeisti privatumo taisykles. Tokie pakeitimai įsigalioja iškart po jų paskelbimo „Pelias.lt” tinklalapyje. Jei Jūs po Privatumo taisyklių pakeitimų paskelbimo naudositės mūsų tinklalapiu ir (ar) jo paslaugomis, laikoma, kad Jūs sutinkate su visais pakeitimais. Jei nesutinkate su pakeistu privatumo taisyklių turiniu, prarandate teisę naudotis „Pelias.lt” tinklalapiu ir jo paslaugomis.

Šioms privatumo taisyklėms taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Visi dėl šių privatumo taisyklių kilę ginčai sprendžiami derybomis, o joms nepavykus - Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

Sąvokos: „mes”, „mūsų”, šiose privatumo taisyklėse yra nuorodos į „Pelias.lt” tinklalapį. Sąvokos: „Jūs”, „Jūsų”, šiose privatumo taisyklėse yra nuorodos į „Pelias.lt” tinklalapio lankytoją.

Privatumo taisyklės atnaujintos: 2020-04-27.

Pelias, UAB

Įmonės kodas: 300051720

Jovarų g. 3A, LT-47192 Kaunas

Kontaktai: 8-37-410200

El. paštas: asmensduomenys@pelias.lt

Trečiadienis, 25 Kovas 2015 13:18

Usuočiai

Usuočiai

Usuočiai (lot. Monochamus spp. ) - informacija ruošiama

Trečiadienis, 25 Kovas 2015 13:16

Skaptukai

Skaptukai

Skaptukai (lot. Anobium punctatum ) - informacija ruošiama

Kompanija OspreyDeepclean įkurta 1995 metais Didžiojoje Britanijoje. Tai gamybinė įmonė, kuri pasitelkdama moderniausias technologijas, gamina platų asortimentą sauso garo valymo įrenginius. OspreyDeepclean kompanijos ekologiniai valymo įrenginiai yra naudojami labai plačiai ir keičia tradicinius valymo būdus.

Tradicinis valymo būdas

Tradicinis valymo būdas yra neatsiejamas nuo didelio vandens kiekio sunaudojimo ir cheminių valiklių. Naudojant tradicinius valymo metodus nuvalyti paviršiai gali atrodyti švarūs ir blizgūs, tačiau bakterijos ir nešvarumai dažniausiai maksimaliai nepasiekiami ir vėl išplinta, kadangi drėgnoje aplinkoje bakterijų dauginimasis vyksta labai sparčiai.

Valymas garais

Giluminio valymo garais efektas garantuoja, kad bakterijos ir kiti nepageidaujami mikroorganizmai yra sunaikinami net giliausiuose užteršto paviršiaus porose, nenaudojant cheminių valiklių ir su minimaliomis vandens sąnaudomis. Drėgmės likučiai nusiurbiami siurbliu arba nuvalomi mikropluošto pašluoste. Tokiu būdu bakterijos yra nuvalomos ir nebegali daugintis, paviršiai tampa nepriekaištingai švarūs.

Aplinka

Pasitelkiant valymo garais metodą, Jūs galite sumažinti cheminių valiklių naudojimą iki 90% bei sutaupyti iki 95% vandens! Tai padės ne tik sutaupyti pinigus, bet ir išsaugoti aplinką.

Norėdami praktikoje išbandyti sauso garo įrenginių efektyvumą kreipkitės į UAB „PELIAS“.

PestEx – didžiausia Didžiojoje Britanijoje organizuojama kenkėjų kontrolės paroda ir konferencija vykstanti Londone kas antri metai, pagrindiniai jos rengėjai yra Britanijos kenkėjų kontrolės asociacija (BPCA).

PestEx tai renginys, kuris apjungia visų grandžių kenkėjų kontrolės specialistus, pradedant įmonių vadovais, vadybininkais, marketingo atstovais ir technikais – žmonėmis, esančiais arčiausiai kliento. Per dvi dienas ši paroda pritraukia tūkstančius lankytojų iš viso pasaulio.

Antradienis, 05 Vasaris 2013 10:29

Obelinis blizgavabalis

Obelinis blizgavabalis

Obelinis blizgavabalis (lot. Agrilus mali Mats ) - informacija ruošiama

Antradienis, 05 Vasaris 2013 10:28

Skaptukai

Skaptukai

Skaptukai (lot. Anobium punctatum ) - informacija ruošiama

Antradienis, 05 Vasaris 2013 10:27

Usuočiai

Usuočiai

Usuočiai (lot. Monochamus spp. ) - informacija ruošiama

Antradienis, 05 Vasaris 2013 10:20

Smaliukai

Smaliukai

Smaliukai (lot. Pissodes spp.) - informacija ruošiama

Pirmadienis, 04 Vasaris 2013 17:27

Kenkėjų kontrolė gyventojams

Graužikai (lot. rodere - graužti) - viršutiniame ir apatiniame žandikaulyje turi po 1 porą pastoviai augančių kaplių, dėl kurių graužikai jaučia pastovų poreikį, ką nors graužti. Taip dilindami dantis graužikai pradeda naikinti įvairias medžiagas ir paviršius (medieną, odą ir t.t.), maisto produktus, kitų žinduolių jauniklius. Todėl pastebėjus, kad atsirado graužikų, reikia nedelsiant kreiptis į kenkėjų naikintojus, kol graužikai nepradėjo sparčiai daugintis.
Vabzdžiai (lot. Insecta) – nariuotakojų tipo klasė. Tai gausiausia bestuburių gyvūnų klasė; vabzdžiai sudaro apie 90 proc. visų gyvūnų rūšių. Dažniausiai pasitaikantys skraidantys vabzdžiai yra kandys, uodai, širšės, vapsvos, bitės, kamanės bei įvairios musės. Šie kenkėjai trukdo ramiai ilsėtis, naikina maisto produktus, baldus, perneša ligas ir pavojingus mikroorganizmus. Siekiant apsisaugoti nuo vabzdžių reikia juos naikinti pasitelkiant specialistų pagalbą.
Paukščiai (lot. Aves) – specializuota aukštesniųjų stuburinių klasė. Tai dvikojai, šiltakraujai, kiaušinius dedantys stuburiniai, kuriems būdingos plunksnos. Šie iš pirmo žvilgsnio nepavojingi gyvūnai gali pridaryti gana daug žalos. Jau nekalbant apie tai, kad paukščiai yra vieni iš lengviausiai pernešančių ligas ir parazitus gyvūnų, jie taip pat teršia aplinką, naikina kraštovaizdį bei kenkia pastatams. Todėl siekiant išspręsti šias problemas jau yra teikiamos paslaugos susijusios su paukščių naikinimu.
Aruodiniai kenkėjai gadina grūdus ir jų produktus juose besiveisdami, perneša bakterijas ir grybų sporas; patekę į maistą ar pašarus šie kenkėjai gali sukelti alergijas.Pagrindiniams grūdų kenkėjams priskiriami ugniukai, miltinės erkės, duoniniai skaptukai, surinaminiai aruodvabaliai, milčiai, kandys ir aruodiniai straubliukai.
Ropojantys vabzdžiai (lot. Insecta) – nariuotakojų tipo klasė. Šie šliaužiantys ir ropojantys naikintojai yra vieni iš nemaloniausių kenkėjų. Jie ne tik naikina mūsų maistą bei būstą, kuriame gyvename, perneša mikro organizmus, bet ir sukelia įvairias fobijas.
Karantininiai kenkėjai - tai kenkėjai galintys nuniokoti augalus, derlių. Jie gali pakenkti tiek žaliems augalams tiek sandėliuojamai produkcijai. Pagrindiniai karantininiai kenkėjai yra šie: skaptukai, usuočiai, smalinukai, žirninis grūdinukas, karpvabalis, obelinis blizgavabalis, gelsvapilkis saulinukas ir t.t.
Kurmiai (lot. Notorycytes) – sterblinių žinduolių poklasio monotipinio sterblinių kurmių būrio gentis, vienintelė šeimoje. Po žeme gyvenantis kenkėjas be gailesčio rausia Jūsų veją, daržą arba kiemą. Per parą vienas kurmis gali išrausti apie 4 - 5 metrus naujų tunelių. Siekdami to išvengti kreipkitės į profesionalius kenkėjų naikintojus.
Puslapis 1 iš 15

Sonine_uzklausa

*
*
*