UAB „PELIAS“ tapo OspreyDeepclean atstovais Pabaltijo šalims

Kompanija OspreyDeepclean įkurta 1995 metais Didžiojoje Britanijoje. Tai gamybinė įmonė, kuri pasitelkdama moderniausias technologijas, gamina platų asortimentą sauso garo valymo įrenginius. OspreyDeepclean kompanijos ekologiniai valymo įrenginiai yra naudojami labai plačiai ir keičia tradicinius valymo būdus.

Tradicinis valymo būdas

Tradicinis valymo būdas yra neatsiejamas nuo didelio vandens kiekio sunaudojimo ir cheminių valiklių. Naudojant tradicinius valymo metodus nuvalyti paviršiai gali atrodyti švarūs ir blizgūs, tačiau bakterijos ir nešvarumai dažniausiai maksimaliai nepasiekiami ir vėl išplinta, kadangi drėgnoje aplinkoje bakterijų dauginimasis vyksta labai sparčiai.

Valymas garais

Giluminio valymo garais efektas garantuoja, kad bakterijos ir kiti nepageidaujami mikroorganizmai yra sunaikinami net giliausiuose užteršto paviršiaus porose, nenaudojant cheminių valiklių ir su minimaliomis vandens sąnaudomis. Drėgmės likučiai nusiurbiami siurbliu arba nuvalomi mikropluošto pašluoste. Tokiu būdu bakterijos yra nuvalomos ir nebegali daugintis, paviršiai tampa nepriekaištingai švarūs.

Aplinka

Pasitelkiant valymo garais metodą, Jūs galite sumažinti cheminių valiklių naudojimą iki 90% bei sutaupyti iki 95% vandens! Tai padės ne tik sutaupyti pinigus, bet ir išsaugoti aplinką.

Norėdami praktikoje išbandyti sauso garo įrenginių efektyvumą kreipkitės į UAB „PELIAS“.

Sonine_uzklausa

*
*
*