Patalpų dezinfekcija

Pelias teikiamos patalpų dezinfekcijos paslaugos skirtos apsisaugoti nuo galimų užkrečiamų ligų atvejų plitimo per užterštus patalpų paviršius bei daiktus. Priklausomai nuo patalpų užteršimo laipsnio ar pageidaujamos valymo profilaktikos, taikomos atitinkamos dezinfekcijos priemonės.

Mūsų apmokyta ir profesionali komanda specialistų, turi ilgametę patirtį teikiant patalpų dezinfekcijos paslaugas verslui. Užtikriname aukščiausios kokybės dezinfekciją įvairioms komercinėms patalpoms, restoranams, viešbučiams, parduotuvėms, ofisams, gamybinėms patalpoms bei visuomenės sveikatos priežiūros įstaigoms.

Mūsų naudojamos dezinfekcijos priemonės yra specifinės ir priklauso nuo užkrečiamosios ligos sukėlėjo perdavimo būdo, galimo aplinkos užteršimo laipsnio ir kitų užkrečiamųjų ligų ypatumų.

Pelias profesionalai, atlikdami dezinfekciją jūsų patalpose, naudoja tik profesionalią techniką, kurios pagalba yra valomi įvairūs užteršti paviršiai. Purškimo principu efektyviai dezinfekuojami grindų, lubų, sienų, patalpose esančių daiktų, įrenginių ir kiti paviršiai.

Dezinfekcija atliekama tiek profilaktiškai, tiek užkrečiamųjų ligų židiniuose bei yra viena iš priemonių, stabdančių difterijos, juodligės, maro, raupų, choleros, karštligių, sunkaus ūminio kvėpavimo takų virusus, COVID-19 bei kitų virusų plitimą patalpose dėl užterštų paviršių ar sąlyčio su užsikrėtusiu asmeniu.

Pelias dezinfekcijos komanda, norėdami padėti užkirsti kelią įvairiems virusams jūsų patalpose, siūlo tik aukščiausios kokybės paslaugas bei aptarnavimą. Susisiekite su patyrusiais ekspertais ir mes padėsime rasti sprendimą bet kokiu klausimu.

Sonine_uzklausa

*
*
*